Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów ramówki przygotowanej na jesień w stacji, gdzie uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Ciekawe jury ale też przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to przepis na sukces, czego dowodem mogą być dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zbierających się przed odbiornikami telewizyjnymi. W odcinkach gościnnie zawita sporo cenionych i znanych osób w przestrzeni modowej, jak na przykład redaktorki pism o modzie, światowej sławy fotografowie, bądź też znane modelki.

Tym razem konkurować będzie 14 osób, wśród których są również osoby posiadające srebrny i złoty bilet. Bilet w kolorze złota jury przyznaje tej osobie, która posiada największe możliwości do stania się modelem, co skutkuje tym, że ten uczestnik od razu wchodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze okazał się być osób głosujących w Internecie, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie musi startować w castingach i natychmiast trafia na bootcamp, czyli dalszy etap.

Czego się należy spodziewać w tym sezonie?

Top Model ma za zadanie dać nie tylko zaistnienia w świecie profesjonalnego modelingu, a także pierwszych kroków i rozwinięcie swojego portfolio, dlatego też w każdej edycji na zgłoszenie decyduje się sporo zainteresowanych osób. Podczas każdego z odcinków na uczestników będą czekać różnorodne konkurencje, które będą sprawdzać, czy są oni gotowi na wyzwania w w pełnym wyzwań świecie mody. Jury ocenia ich pracę i decyduje o tym, który zawodnik opuszcza program w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrotu do programu tuż po wyeliminowaniu, dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu zza kulis, zapewniając pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Główną nagrodą jest kontrakt z agencją modelek i modeli i sesja fotograficzna na okładkę dla miesięcznika "Glamour". W obecnym sezonie dowiemy się, który z nich będzie kolejnym zwycięzcą programu Top Model. konkuruje całkiem sporo interesujących zawodników, dlatego też na pewno warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz