W czasie ekologicznego kryzysu niezwykle istotne jest, aby każdy z nas brał pełną odpowiedzialność za Ziemię - wyłącznie w ten sposób jesteśmy w stanie uchronić przed zagładą ekosystem i zagwarantować nam i przyszłym pokoleniom godne warunki egzystencji. Jakim sposobem zacząć zmiany? Najprościej od prywatnego życia oraz domu - zacznijmy używać to, co jeszcze zapewnia nam przyroda. Oto, z jakiego powodu powstał sklep domiwoda.pl - żeby ułatwić wszystkim dostęp do technologii, która da szansę żyć Eko i w zgodzie z przyrodą, nieinwazyjnie zdobywając i wykorzystując jej plony. Na łamach witryny prezentujemy rozwiązania do ogrodu, domu, biur, fabryk, gospodarstw rolnych oraz przemysłu - każde akcesorium, system czy zasobnik na wodę to okazja, aby pomóc planecie, poprawić komfort codziennego życia i co najistotniejsze - przysłużyć się naturze. Nagromadzanie oraz wykorzystanie deszczówki to ratunek nie jedynie dla przyrody, lecz również dla domowego budżetu. Deszczówka jest darmowa, a jedna inwestycja (często dofinansowana przez rząd) w właściwy system pozwoli jeszcze odpowiedniej gospodarować wodą deszczową, wykorzystując ją w ogrodzie lub ewentualnie rolnictwie.


Sklep domiwoda.pl stosuje najnowsze zdobycze technologii, sprzedając przyciągające, sprawdzone oraz atestowane systemy używające wodę deszczową, zasobniki na wodę (podziemne oraz naziemne), kompostowniki, rekuperatory i wszystko to, co można z powodzeniem wykorzystać w ogrodzie. Gdzie można zamontować wskazane sprzęty? Dokładnie wszędzie - ogród, działka, dom, gospodarstwo agrarne i dużo więcej - wszędzie tam, gdzie przebywamy i w jakim miejscu jest dostęp do deszczówki. Domiwoda.pl to sklep dedykowany również dla mieszkańców, jacy zastanawiają się, jakim sposobem wykorzystać wodę deszczową do własnych potrzeb - na witrynie znajdują się dobre kategorie, w jakich zamieszczone są urządzenia, gotowe systemy pozyskiwania wody czy też ekologiczne rozwiązania i inwestycje, jakie pozwolą stopniowo pozyskiwać, składować i filtrować wodę deszczową.


zbieracz deszczówki domiwoda pl


Eksperci z domiwoda.pl pomagają również w uzyskaniu dofinansowania na wskazane systemy i instalacje ekologiczne, jakie zagospodarują deszczówkę. Pomoc w przeprowadzeniu wszystkich procesów urzędowych, założenie systemu i uruchomienie - jeżeli pragną Państwo przekazać to wszystko pod opiekę specjalistów, uprzejmie zapraszamy na witrynę po znacznie więcej informacji. Zakupy, konsulting, pomoc, innowacja oraz ochrona środowiska - razem możemy zawalczyć o zieloną Ziemię!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz