Niedawno, bo 7.03 o godz. 20:00 miał miejsce wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i nadal jest to jeden z przodowniczych tematów w otoczeniu rozmaitych tabloidów. Po wycofaniu się pary z rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do USA był to pierwszy wzajemny wywiad Meghan i księcia Harry'ego. Podczas telewizyjnej rozmowy z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Na rozmowie ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Co więcej, w oparciu upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym konflikcie w rodzinie królewskiej stoją bardziej po stronie królowej Elżbiety i pozostałych członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Mimo to nie da się ukryć, iż poparcie jest niespotykanie zróżnicowane, w zależności od sympatii politycznych i wieku. Brytyjskie tabloidy , iż jeżeli tylko Harry i Meghan zapragnęliby kiedyś powrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili nieodwołanie swoją szansę. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła także motyw myśli samobójczych Meghan a także tego, że książe nie zauważał wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam przyznał.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się zbieraniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili czwórkę ekspertów omawiających w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na analizę wywiadu 2 dni przed jego publikacją. Doświadczeni eksperci, w tym dawniejszy prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, omówili całą rozmowę, sugerując przy tym Oprah Winfrey brak obiektywnego podejścia natomiast Meghan wykorzystywanie ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym a także Meghan Markle został pokazany w w TVN24 wieczorem. Co ciekawego wywiad ten podglądało średnio bez mała milion odbiorców. Stacja była wtedy wiceliderem na rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, że wywiad ten jedynie udowodnił informacje dotyczące Winfrey jako dziennikarki, która może wykrzesać ze swojego rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Mając na względzie niesłychane rewelacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już wielokrotnie. Bezspornie można przyznać, że fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością nieustannie omawiany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz